• +370 616 03099
 • Apie įmonę

  UAB „Gilesta“ – šiuolaikiška ir patikima generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikianti įmonė. Bendrovė užsiima gyvenamųjų namų (individualių ir daugiabučių), komercinių ir pramonės, visuomeninių pastatų, sporto paskirties inžinerinių statinių statyba. Tiesia inžinerinius tinklus, vykdo projektus susijusius su kultūros paveldo objektų renovacija. Atlieka viso statybos proceso koordinavimą.

  Siekdama įgyvendinti įsipareigojimus tenkinti klientų poreikius, saugoti aplinką ir darbuotojų sveikatą ir siekdama sustiprinti savo pozicijas rinkoje, įdiegė integruotą kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą pagal ISO 9001, ISO 14001 bei  ISO 45001 standartus.

  Nuolatinis tobulėjimas, aukšta darbuotojų kvalifikacija bei kompetencija, inovatyvūs darbų vykdymo sprendimai – įmonės raktas į projektų įgyvendinimo kokybę ir efektyvų užsakovo poreikių įgyvendinimą. Įmonė nuolat dalyvauja įvairiuose paramos projektuose, kurie suteikia pagrindą prasmingesnei mūsų veiklai, o tuo pačiu – ir didesniam indėliui į šalies gerovės kūrimą.

  Kompetencija, patikimumas, efektyvumas, atsakomybė, tvarumas – vertybės, kurios leidžia  mums pasiekti užsibrėžtų tikslų  – šiandien mes džiaugiamės gavę pripažinimą, kaip sparčiai auganti ir sėkminga verslo įmonė bei pagarbos vertas partneris.

  Įmonė darbuotojai  įvertinti  kompetencijomis, turi oficialų savo veiklos ir gebėjimų pripažinimo dokumentą „ STATREG“.

  Bendrovė yra statybininkų asociacijos narė.

  VEIKLOS APIMTYS

  • 2017 m. pardavimai: 3.25 mln. eurų.
  • 2018 m. pardavimai: 5 mln. eurų.
  • 2019 m. pardavimai: 9 mln. eurų.
  • 2020 m. pardavimai: 15 mln. eurų.
  • 2021 m. planuojami pardavimai: 25 mln. eurų.

  Bendrovėje dirba 100 darbuotojų.