Grįžti į sąrašą

Kodėl "Gilesta" labiausiai tinka būti Jūsų darbdaviu?

Rugpjūtis 22, 2023

Keli argumentai kodėl verta dirbti mūsų komandoje:

- Darbo bei poilsio balansas.
Dėl kliento galime padaryti daug, tačiau tik tada, kada esame pailsėję ir energingi. Dėl to turime aiškiai atskirtą darbo ir poilsio laiką. Mėgstame pramogauti kartu!

- Komandinis jausmas.
Darbo statybų bendrovėje neįsivaizduojame be vieningos komandos ir stipraus komandinio jausmo. Savo stiprybe laikome bendryste bei pasitikėjimu paremtą komandinį darbą.

- Pergalės.
Mus motyvuoja laimėjimai. Iš anksto numačius galimas rizikas, išsprendus problemas ir baigus sudėtingą projektą aplanko pergalės jausmas, kuris komandą skatina imtis naujų darbų ir siekti dar geresnio rezultato.

- Aiškūs procesai.
Į statybas žiūrime kaip į vieną didelį projektą, kuriame reikia suvaldyti daug skirtingų veiksnių, todėl esame pasitelkę praktikoje jau pasitvirtinusius technologinius įrankius, skaitmenizuotus procesus ir nusimatę kelis žingnius į priekį, kas leidžia komandai dirbti sklandžiai ir be streso.

- Karjeros galimybės.
Auginame specialistus, skatiname jų karjeros pokyčius, investuojame į komandos profesionalumą ir tobulėjimą. Tais atvejais, kai darbuotojui jo pareigybė nebeneša džiaugsmo, kartu analizuojame priežastis ir pagal kompetencijas siūlome galimybes užimti kitą poziciją.

Kitos naujienos

Patinka mūsų rezultatai?

Prisijunk prie komandos Prisijunk prie komandos
Ši svetainė naudoja slapukus.   Sužinoti daugiau