Grįžti į sąrašą

Statybų proceso trukmė

Rugpjūtis 16, 2023

Nedirbantiems statybų srityje sunku suprasti šį verslą įtakojančius veiksnius, tad kartais girdime pastabų ar net neigiamų komentarų dėl užsitęsusių statybų. Tikriausiai visų statytojų vardu galima teigti, jog:

- ne, projektas nevilkinamas siekiant kuo daugiau uždirbti. Priešingai, kiekvienas nuokrypis nuo grafiko - tai papildomi statybos kaštai;

- ne, 7 val. ryto darbai pradedami ne tam, kad paerzinti rajono gyventojus, priešingai, siekiama kuo greičiau atlikti didžiąją dalį triukšmą keliančių statybinių procesų, kad gryžę po darbų žmonės galėtų ramiai ilsėtis;

- ne, dirbančių statybininkų stygius statybų aikštelėje matomas ne todėl, kad įmonė neatsakingai žiūri į savo darbą. Tuo metu, galbūt, laukiama tinkamų oro sąlygų, reikiamo dokumento iš institucijų ar svarbaus sprendinio iš užsakovo.

Statybos - ne tik įdomus, įtraukiantis procesas, bet ir veikla, kuri reikalauja pastangų, susikaupimo ir kantrybės, dažnai - net ir aplinkinių žmonių. Statytojų tikslas - gyventojams patogus ir gražus miestas. Būkime pakantesni!

Kitos naujienos

Patinka mūsų rezultatai?

Prisijunk prie komandos Prisijunk prie komandos
Ši svetainė naudoja slapukus.   Sužinoti daugiau