Generalinę rangą ir kitas statybos paslaugas teikiančiai įmonei „Gilesta“ buvo patikėta „Benedikto turgaus“ pastato statybos darbai.

Vietoje buvusios centrinės ūkininkų turgavietės per 9 mėnesius iškilęs Pietų Europos stiliaus „Benedikto turgus“ – išskirtinis – tokio Lietuvoje dar nebuvo.

Per itin trumpą laiką įgyvendintas projektas išssiskiria originaliu interjeru  – XIX amžiaus eklektikos ir Pietų Ispanijai būdingos klasikos oazė su šiai šaliai būdinga spalvų ir raštų architektūra. Todėl daug dėmesio buvo skiriama brangiems ir architektūriškai turtingiems sprendimams – kalvių darbo kolonoms, lempų gaubtams, vidaus apdailos plytelėms, šviestuvams. Vidaus inžinerinių sisitemų įrengimui, šildymui, vėdinimui, garų susrinkimo sistemų įrengimui, kondicionavimo sistemų įrengimui buvo taikomi patys aukščiausi reikalavimai. Taip pat  Įrengtos vaizdo stebėjimo sistemos, garso sistema, papildoma oro tiekimo kamera. Šalia pastato įrengta apie 100 parkavimo vietų automobiliams. Naujai pastatyto pastato plotas –  1.500 kv. metrų.

Benedikto turgus Vilniuje po vienu stogu sukvietė 50 lietuviškų ūkių atstovų bei pasaulio Gourmet produkcijos prekybininkų. Tai išskirtinis turgus, apjungiantis kokybiško ir socialaus turgaus tradicijas su moderniais prekybininkų ir gero maisto mėgėjų bendruomenių poreikiais. Planuojamas lankytojų srautas apie 500 tūkst. per metus. Užsakovas : UAB „Benedikto turgus“. Projekto pradžia: 2017 m. Liepos mėnuo. Projekto pabaiga: 2018 m. Vasario mėnuo. Projekto vertė – 3,7 mln. Eur.

Bendrovės „Benedikto turgus“ (statytojas) direktorė Jolita Krickė

Rangovai – bendrovė „Gilesta“ – mums pastatė tokį turgų, kokio ir tikėjomės, kokį įsivaizdavome ir planavome. Vis dar mokomės jame būti, dirbti kuo efektyviau, išnaudojant visas šio objekto galimybes, potencialą, kurį sukūrė rangovai. Šis procesas tuo paprastesnis, kuo geriau rangovai atlieka savo darbą. Mūsų atvejis yra kaip tik toks.
Darbo metu visada kyla klausimų, taip pat ir aštresnių, ir tokių, kuriuos reikia spręsti čia ir dabar. O kai terminai trumpi, kyla konfliktų rizika, tuo labiau, kad statybininkams teko bendrauti, problemas spręsti su manimi, moterimi. Vieša paslaptis, kad vyrai dažnai linkę manyti, jog silpnoji lytis negali statybos išmanyti taip, kaip išmano jie. Su tokiu požiūriu per savo karjerą esu susidūrusi, nors statyba man nėra nežinoma žemė.

Rangovas puikiai prisitaikė ir prie mūsų prašymų – reaguodavo operatyviai ir profesionaliai, ne tik klausydami, bet ir tikrai suvokdami mūsų poreikius, išgirsdami mūsų pageidavimus.

Mes, užsakovai, ir „Gilesta“, statybos rangovai, dirbome išvien, dirbome kaip komanda. Esame labai dėkingi „Gilestos“ žmonėms už profesionalumą. Ir ne tik. Dažnai būna, kai objekte dirbantys žmonės išklauso ir „neša“ problemą spręsti „kam priklauso“. Šie rangovai ėmė ir darė, nė sykio nepaliko, neatidėliojo sprendimų.

Taigi man paliko įspūdį „Gilestos“ žmonių mandagumas ir profesionalumas, nes tai kuria komandos dvasią, kuria pasitikėjimą ir, manau, tikrai prisideda prie projekto įgyvendinimo sėkmės.
Tačiau bendravimas su „Gilestos“ žmonėmis buvo malonus atradimas. Tai ne tik profesionalūs, bet ir kultūringi žmonės: oriai jaučiausi nuo pat susipažinimo iki darbo pabaigos, spręsdama rūpimus klausimus su statybos profesionalais. Tokie santykiai kuria ir pasitikėjimą. Be jokių nuogąstavimų siųsdavau būsimuosius patalpų nuomininkus pas statybininkus, nesibaimindama, kad aprodydami patalpas leptelės ką netinkamo, bus nekorektiški.

Daugiau apie projektą: http://benediktoturgus.lt/