Generalinė ranga

Esame patikimas generalinės rangos partneris, kuris iš anksto identifikuoja galimas rizikas, racionalizuoja projekto kainos ir kokybės santykį, maksimaliai gerai suvaldo plačios apimties statybų procesus ir pasiekia aukščiausios kokybės rezultatus.

project_3_4@2x

Veiklos sritys

Vykdydami generalinio rangovo funkcijas atstovaujame užsakovą atliekame viso statybos proceso koordinavimą, esame išskirtinai stiprūs dirbdami su išskirtiniais, reikšmingais ar neįprastais statybų projektais. 

Pramoninės paskirties pastatų statyba

Ilgametė patirtis logistikos, sandėliavimo centrų, gamybos paskirties pastatų statyboje leidžia ir toliau sėkmingai koordinuoti ir vystyti pastatų, išsiskiriančių didele apimtimi, trumpais statybų terminais ar unikaliais unikaliais statybų sprendimais, projektus.

Komercinės paskirties pastatų statyba

Dalyvaudami visame statybos procese – nuo projektavimo iki įgyvendinimo – statome komercinės paskirties pastatus: biurus, prekybos centrus, viešbučius ir kita.

Visuomeninės, sporto paskirties pastatų ir infrastruktūros statyba

Komandos kompetencijos ir patirtis įgyvendinant visuomeninės paskirties pastatų ir infrastruktūros projektus leidžia mums vykdyti visuomeninių įstaigų, tokių kaip klinikos, kultūros centrai, savivaldybės, užsakymus visoje šalyje.

Gyvenamosios paskirties pastatų statyba

Dirbdami su nekilnojamo turto bendrovėmis statome šiuolaikiškus bei kokybiškus gyvenamosios paskirties pastatus.

/iStock-543174334

Patinka mūsų rezultatai?

Prisijunk prie komandos Prisijunk prie komandos
Ši svetainė naudoja slapukus.   Sužinoti daugiau