Komanda, kuriai rūpi

Komanda, kuriai rūpi

Esame savo profesiją mėgstančių, atsidavusių darbui, sąžiningų žmonių kompanija, susibūrusi į draugišką, smagią komandą. Į kiekvieną naują projektą įsitraukiame su užsidegimu ir nusiteikimu, kad neišsprendžiamų klausimų nėra. Kiekvienas mūsų atsakingai žiūri į savo darbą, nuoširdžiai siekia maksimalaus rezultato ir netgi „trupučio daugiau“, su užsidegimu ieško atsakymų problemose, nes mums neišsprendžiamų klausimų nėra.

Mūsų veikla pagrįsta komandiniu principu, todėl stengiamės kruopščiai atsirinkti tuos darbuotojus, kurie ne tik pritaptų, bet ir gyventų tomis pačiomis vertybėmis, kurios jau ne vienerius metus yra pritapusios įmonėje - pasitikėjimas, atvirumas, pagarba, maksimalizmas.

about_4@2x

Kodėl verta dirbti mūsų komandoje?

Darbo – poilsio balansas

Dėl kliento galime padaryti daug, tačiau tik tada, kada esame pailsėję ir energingi. Dėl to turime aiškiai atskirtą darbo ir poilsio laiką. Mėgstame pramogauti kartu!

Komandinis jausmas

Darbo statybų bendrovėje neįsivaizduojame be vieningos komandos ir stipraus komandinio jausmo. Savo stiprybe laikome bendryste bei pasitikėjimu paremtą komandinį darbą.

Pergalės

Mus motyvuoja laimėjimai. Iš anksto numačius galimas rizikas, išsprendus problemas ir baigus sudėtingą projektą aplanko pergalės jausmas, kuris komandą skatina imtis naujų darbų ir siekti dar geresnio rezultato.

Aiškūs procesai

Į statybas žiūrime kaip į vieną didelį projektą, kuriame reikia suvaldyti daug skirtingų veiksnių, todėl esame pasitelkę praktikoje jau pasitvirtinusius technologinius įrankius, skaitmenizuotus procesus ir nusimatę kelis žingnius į priekį, kas leidžia komandai dirbti sklandžiai ir be streso.

Karjeros galimybės

Auginame specialistus, skatiname jų karjeros pokyčius, investuojame į komandos profesionalumą ir tobulėjimą. Tais atvejais, kai darbuotojui jo pareigybė nebeneša džiaugsmo, kartu analizuojame priežastis ir pagal kompetencijas siūlome galimybes užimti kitą poziciją.

Prisijunk prie mūsų komandos!

Patinka mūsų rezultatai?

Prisijunk prie komandos Prisijunk prie komandos
Ši svetainė naudoja slapukus.   Sužinoti daugiau