Partneris, kuriam rūpi

Partneris, kuriam rūpi

Kodėl mes?

Partnerystė

Klientas nėra tik statybų užsakovas. Jis yra mūsų partneris, todėl ne tik atliekame projekto dokumentuose suformuotas užduotis, bet ir bendradarbiaujame, siūlome, kartu randame geriausius sprendimus – už ką ir esame vertinami.

Proveržis rinkoje

Veikiami pastarųjų metų statybų rinkos iššūkių sugebėjome įmonės pajamas padvigubinti ir tapti modernia statybų bendrove. Investuojame į atsakingą komandą, procesus, analizuojame duomenis, naudojame technologinius sprendimus tam, kad išlaikytume aukščiausius rezultatus ir stabilią veiklą net ir didžiausių iššūkių akivaizdoje.

Aukščiausia darbų kokybė

Kiekvienas objektas mums – mūsų vizitinė kortelė, todėl ne ką mažiau nei užsakovas siekiame nepriekaištingo projekto įgyvendinimo ir aukštos kokybės rezultato.

Daugiau nei 10-ties metų patirtis

Mūsų komanda sukaupusi ilgametę individualią bei komandinę patirtį statybose bei jų valdyme. Turime reikalingas kompetencijas ir įgūdžius statybų rinkos analizei, objektų vertinimui, procesų įgyvendinimui.

Išskirtiniai objektai

Mūsų projektų krepšelyje – išskirtiniai, dideli bei reikšmingi objektai, kurie keičia miestų architektūrą, infrastruktūrą bei visuomenės suvokimą apie statybų galimybes ir reikšmę.

Svarbiausia – analizė

Į statybas žiūrime kaip į procesą, kurį turime suvaldyti maksimaliai gerai, tad visuose projekto etapuose gilinamės, perprantame, tuomet – priimame optimaliausiaus duomenimis paremtus sprendimus, kurių kitiems statytojams rasti nepavyksta. Tai mums leidžia taupyti užsakovo kaštus ir pasiekti geriausius rezultatus.

home_2@2x

Generalinės rangos partneris jau daugiau nei 10 metų

Komanda 100+
Sėkmingų projektų 120+
Mln. Eur apyvarta 2023 m. 44,6

Projektai

Kitos naujienos

Visos naujienos

Patinka mūsų rezultatai?

Prisijunk prie komandos Prisijunk prie komandos
Ši svetainė naudoja slapukus.   Sužinoti daugiau